Haberler

TUBULAR ESSENTIAL SEMİNERİ 2014

Haberler

İki gün süren ‘Vallourec Tubular Essentials’ başlıklı seminerimiz, 2012 yılından sonra ikinci kez 28-29 Mayıs 2014 tarihlerinde JW Marriott Ankara Oteli’nde gerçekleşti.

BORDRILL BD#5 Sondaj Kulesi ve 2. Çimentolama Ünitesi Hizmete Alındı

 

Bordrill Türkçe

 

 

Grup şirketlerimizden olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği hızlı ve sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor.

 

Vallourec Mannesmann İsim Değişikliği

vm2     Haberler     

 

Yetkili temsilciliğini yapmakta olduğumuz "Vallourec Mannesmann Oil and Gas" ve "VAM Drilling" firmalarının isimleri 1 Ekim 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere "Vallourec" ismi altında toplanmıştır.

 

 

Vallourec Line Pipe & Pipe Project Temsilciliği

 

Haberler

 

Mapek 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Vallourec Onshore Line Pipe & Pipe Project Bölümü’nün Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak atanmıştır.

 

BORDRILL’e ait 2012 model yeni nesil Çimentolama Ünitemiz hizmete sunuldu

IMG_0889.JPGMapek’in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği’ne ait 2012 model yeni nesil çimentolama kamyonu, çimentolama pompası, karıştırma tankı ve siloları Ağustos ayı itibariyle hizmete sunuldu.

BORDRILL'e ait Hizmet araç filomuz güçlenmeye devam ediyor

IMG_0930.JPGMapek'in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği'ne ait kamyonetlerimiz, taşıma araçlarımız, kaldırma ve nakliye makine, ekipman ve aparatlarımızla destek birimimiz güçlenmeye devam ediyor.

BORDRILL’e ait BD#1 Sondaj Kulemiz üçüncü kuyusunu başarı ile tamamladı

IMG_1798.JPGMapek’in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği’ne ait Top Drive’lı 4000mt delme kapasitesine sahip MR8000 model BD#1 Sondaj Kulemiz üçüncü kuyusunu tamamladı.

BORDRILL’e ait BD#2 (MR8000) Sondaj Kulemiz ilk kuyusunu başarı ile tamamladı

IMG_0894.jpgMapek’in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği’ne ait Top Drive’lı 4000mt delme kapasitesine sahip MR8000 model BD#2 Sondaj Kulemiz 2700 mt’lik ilk kuyusunu başarı ile tamamladı ve kuyu üretime alındı.

BORDRILL’e ait BD#3 (HH102) Sondaj Kulemiz ilk kuyusunu başarı ile tamamladı

IMG_0992.JPGMapek’in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği’ne ait Türkiye’nin ilk tam hidrolik ve otomatik sondaj makinesi olma özelliğine sahip HH102 kulemiz ilk kuyusunu başarı ile tamamladı ve ikinci kuyusuna başladı.

BORDRILL'e Ait BD#1 Sondaj Makinemiz Manisa Alaşehir'de

IMG_0281.JPGMapek'in yan kuruluşu olan BORDRILL Sondaj Müteahhitliği'ne ait BD # 1 numaralı Drillmec MR 8000 model Sondaj Kulemizin Manisa- Alaşehir'de 26 Nisan 2012 tarihinde açılışı yapıldı ve sondaj operasyonuna başlandı.

'TUBULAR ESSENTIALS' SEMİNERİ

seminer5 Vallourec & Mannesmann ve Mapek'in TPAO için düzenlemiş olduğu 'Tubular Essentials' başlıklı seminer 16-17 Şubat 2012 tarihlerinde JW Marriott Ankara Otel'inde gerçekleşmiştir.

Anhui Tianda Casingleri Türkiye'de

STOKTAN TESLİMATA BAŞLANMIŞTIR

Anhui TiandaAnhui Tianda Casingleri Vallourec & Mannesmann kalitesi ile artık Türkiye'de.

Mining In Turkey

EMJ'Engineering and Mining Journal' Dergisi'nin Genel Müdürümüz Sn. Bülent Şahhüseyinoğlu ile 'Türkiye’deki madencilik sektörü ve geleceği' üzerine yapmış olduğu röportajın özeti, 'Mining in Turkey' Özel Eki’nde yayınlanmıştır.

 

Röportajın Tamamı İçin Tıklayınız.
'Mining in Turkey' Eki için Tıklayınız.

BORDRILL Sondaj Müth. ve Tic. A.Ş.

bordrill gorselPetrol, doğal gaz ve jeotermal başta olmak üzere enerjinin her alanında sondaj ve kuyu tamamlama müteahhitlik hizmeti sunan Bordrill Sondaj Müteahhitliği ve Ticaret A.Ş. son teknoloji ekipmanı ve uzman kadrosu ile sondaj sektörüne hizmet vermek üzere faaliyete geçmiştir. Bordrill bir Mapek kuruluşudur.