Temsilciliklerimiz

Vallourec

Vallourec; premium borusal çözümlerde; petrol, gaz ve jeotermal kuyulara, enerji santrallerine, rafinerilere, petro kimya endüstrisine ve diğer endüstriyel sektörlere sunmuş olduğu çözümler ile dünyanın lider firması konumundadır.

 

Vallourec OCTG

Vallourec OCTG; petrol, gaz ve jeotermal kuyular için casing & tubing ve offshore sondajlar için riser ve aksesuar üreten dünyanın lider markasıdır. Dikişsiz sıcak çekme borulardan imal edilen tüm bu ürünler API dişli ya da Vallourec OCTG’nin patentli premium diş tipleri olan VAM® dişli olarak üretilmektedir.

 

Vallourec Drilling Products

Vallourec Drilling Products; dünyanın lider; Drill Pipe, Heavy Weight Drill Pipe, Drill Collar, Stabilizer ve sondaj dizisi aksesuarları üreticisidir.

 

 


 
Anhui Tianda Oil Pipe Company

Vallourec Grubu’na bağlı olan Anhui Tianda; petrol, gaz ve jeotermal kuyularda kullanılmak üzere Çin’de API Casing ve Tubing üretimi yapmaktadır. Anhui Tianda tarafından üretilen tüm casingler Vallourec garantisi altında API 5CT son sürüm standartlarına göre üretilmektedir.


 
Tesco Corporation

TESCO; dünyanın lider Top Drive ve Casing Drive Sistemleri üreticisidir. TESCO Top Drive sistemleri, top drive teknolojisinde dünya standardını belirlemektedir. 400 HP’den 1350 HP’ye kadar mevcut TESCO elektrikli veya hidrolik top drive sistemleri, kara ve deniz sondajlarında kullanıcılar tarafından uzun yıllardır tercih edilmektedir.


 
Corpro

CORPRO Systems Ltd.; karot sondajı, karot analizi ve karot işleme alanlarında hizmet vermektedir. Corpro müşterilerinin kaya ve akışkan özelliklerini ve rezervuar üretkenliğini belirleyebilmesi adına karot teknolojisinin her evresinde kalite ve güvenilirlik adına dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.


 
Prime Point

PrimePoint; deniz sondajları için dünyanın önde gelen Platform Rig, Jackup, Semisubmersible Rig ve Tender Assist Rig üreticisidir.


 
GPS

GPS; Avusturya' da kurulu, Alpine-Mayreder inşaat firmasının sahibi olduğu ve pendulum delgileri, TBM içinden yapılan araştırma sondajları, cut-off walls, measuring technology, soil freezing, elektro-osmos ve yüksek ağırlıklı yapıların kaldırılması ve nakliyesi gibi özel sondaj işleri üzerine uzmanlaşmış bir sondaj firmasıdır.


 
Sioux

 
TRB

Throop Rock Bit Co.; A.B.D menşeili dünyanın önde gelen küçük çaplı üç konlu ve çelik dişli matkap üreticisidir.