Elektrikli Yüksek Basınçlı Yıkama & Buharlı Temizleme

 

yuksek basınclı yıkama ve buh tem sis elektrikli yuk bas..

 

Maden Sektörü

 

Sioux’nun elektrikle veya sıvı yakıt ile çalışabilen yüksek basınçlı yıkama makineleri, madencilik ekipmanlarının temizlenmesi için idealdir. Paletli araçlar, yükleyiciler, greyderler, küreme araçları ve bunun gibi diğer araçlarda bulunan gresi, oturmuş yağı ve kiri temizler. Alev almaz özellikteki modelleri, yer altında üretim aynalarında ve buralara yakın yerlerde güvenle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Makinelerin her bir parçası yer altı kullanımı dikkate alınarak üretilmiştir. Etraftaki havayı kirletecek herhangi bir atık gaz üretimi yoktur, bu şekilde yer altı hava kalite kurallarına uygundur. Bulunduğu ortama egzost gazı bırakmaz, sıvı yakıta ihtiyacı yoktur, alevlenmeye neden olmaz. Cihazlar ön ısıtmaya veya herhangi bir geri dönüşüme ihtiyaç duymazlar, sıcak su sürekli olarak kullanımınıza hazırdır.

 

Sioux, ihtiyaca göre, 3-30 lt/dk, 100-3000 psi arası değerlere sahip 65 farklı tipte, tam elektrikli buharlı temizleyiciler, yüksek basınçlı temizleyiciler veya bunların değişik kombinelerini hizmetinize sunmaktadır. Yanmaz alev almaz özelliklerde modellerde ihtiyacınıza göre üretebilmektedir.

 

 

Petrol Sektörü

 

GÜVENİLİR TEMİZLİK EKİPMANLARI
YANMAZ-ALEV ALMAZ BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ

 

Sioux tam elektrikli buharlı temizleyiciler ve yüksek basınçlı sıcak su yıkama makineleri, en zorlu temizleme işlemlerinin üstesinden rahatlıkla gelebilmektedir. Petrol bazlı çamuru, gresi, oturmuş kiri temizlemede, donmuş gider ve boruları açmada başarılı olduğu kadar genel temizlik için de mükemmeldir. Yüksek dayanıklı çelikten üretilen şasi ve parçaları sayesinde, en zor endüstri şartları için idealdir. Tehlikeli bölgelerde kullanım için yanmaz-alev almaz modelleri de üretilmektedir. 30 yıldan daha uzun süredir ve dünya çapında 70 den fazla ülkede Sioux temizleyiciler açık deniz uygulamalarında kullanılmaktadır. Bugünkü açık deniz kullanıcılarımız dünyanın lider firmalarıdır. Sioux tam elektrikli buharlı temizleyiciler, basınçlı yıkayıcılar ve bunların kombinelerinden oluşan 45 farklı standart model sunmaktadır. Standart değerler 100-3000 psi arasında değişmektedir. Makine performansını kapsamlı biçimde arttırmak için opsiyonel olarak 50 Hz elektrikli tipi ve SCR sıcaklık kontrol sistemi ile sunulmaktadır. Sioux ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama konusunda uzmanlaşmıştır.

 

SIOUX TİJ TEMİZLEYİCİ (DPEC™ )

 

Kuyu Basında Pratik ve Hızlı Temizlik

 

 tij temizleme aparatı

 

Sioux D PEC™ tij temizleme ekipmanı, kendi buhar jeneratörü ile birlikte konteynıra bağlı olarak veya isteğe bağlı buhar opsiyonuna sahip makineler ile beraber kullanılabilmektedir. Tij temizleyici 250 psi basınçlı 160°Csıcaklığında buhar ile çalışmaktadır. Cihaza ait bilezik iki flanşın arasından, BOP’nin üzerine sabitlenerek kullanılmaktadır. Kuyudan çıkartılan tij, cihazın içinden geçerek yukarı çıkarken, yüksek basınçlı buhar sayesinde tüm pislikleri kuyuda bırakarak temizlenmektedir. Bu sayede ekipmanların şantiye dışına götürülerek temizlenmesine gerek kalmamaktadır.

DPEC, Sioux tarafından üretilen tam elektrikli yanmaz-alev almaz makineler ile birlikte kullanılabilmektedir.
Cihaz kullanılan değişik çaplardaki tijlere göre farkı çaplarda üretilmektedir. Ayrıca isteğinize göre paslanmaz çelik veya özel alaşım karbon çeliğinden imal edilebilmektedir.

SIOUX CORP LOGO