Hakkımızda

1992 yılında kurulan "Mapek Makine" enerji ve sondaj sektöründe faaliyet göstermekte olup özellikle dünyanın önde gelen sondaj makine ve ekipmanlarını, elektrik üretim santrallerini ve santral borularını üreten firmaları Türkiye'de başarı ile temsil etmekte ve sondaj sektörüne servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Sondajın ve enerji sektörünün hemen hemen bütün dallarında faaliyet gösteren "Mapek Makine" mesleki tecrübesi toplamda 173 yılı bulan yetişmiş kadrosu ile teknik danışmanlık, satış ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

 

Satmış olduğumuz makinelere en iyi hizmeti en kısa sürede vermek için Ankara ve Aydın’da yer alan depolarımızdaki yedek parça ve sondaj ekipman stoğumuz Türkiye'nin en büyük stoğudur.

 

Sondaj makinesi, sondaj ekipmanları, sondaj çamuru katkı maddeleri ve sondaj teknikleri, elektrik üretim santralleri ve santral boruları konusunda yurt içi ve yurtdışında teknik eğitim almış satış ve servis elemanlarımız sizlerin enerji ve sondaj ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek yeterliliktedir.

 

 

ser 1 ser 2